Tegnap este leesett az első hó itt nálunk Szentendrén. Hát gyorsan fel is öltöztem jó melegen, és nyakamba vettem a várost, persze még inkább a fényképezőgépet és az állványt, a hóból ugyan nem sok látszik a képeken, de nagyon hangulatos esti fotók lettek, melyeket szeretnék veletek is megosztani.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése